TürkçeHakkımızda

 
İzlenme 20184

 

 

 

 

 

 

Firmamız Altınova'nın köklü ailelerinden Hüseyin Bozkurt'a aittir.
Hüseyin Bozkurt Hacı Bayram Veli Camii Medresesi Müderisi Ahmet Tevfik Bozkurt'un Torunudur. 1957 Altınova doğumlu olup Türk Ticaret Bankası A.Ş. Ayvalık Şubesi Müdürlüğü Eti Bank A.Ş. Ayvalık Şube Müdürlüğü Oyak Bank A.Ş. Ayvalık Şube Müdürlüğü görevlerinde bulunmuş 2003 yılında emekli olup Altınova beldesinde Onursel Zeytincilik firmasını kurmuştur. Bir Aile İşletmesidir. İşletme içinde Pazarlama ve Showroom işlerine Çanakkale Üniversitesi Geleneksel El Sanatları Bölümünden mezun olan kızı Hatice Nuriye Bozkurt ilgilenmektedir. Eşi Nursel Bozkurt imalatta çalışan usta ve gıda mühendisi ile birlikte çalışarak üretim ve paketlemeden sorumludur. İşletme sahibi Hüseyin Bozkurt zeytin bahçeleri imalat ve pazarlamadan sorumludur. Firma kendi zeytin bahçelerinde doğal ortamda üretmiş olduğu zeytin çeşitlerini kendi imalathanelerinde işleyerek paketleyip tüketiciye sunmaktadır ayrıca Hüseyin BOZKURT UZZK üyesidir.Zeytin dostu derneğinin üyesi olup 3 yılda yönetim kurulu üyeliği ile 8 ve 9 uncu türkiye zeytinyağları kaite yarışmalarının düzenleme kurulu başkanlığını yapmıştır.uluslar arası acritide olmuş 
ayvalık ticaret odası duyusal tadım labartuvarının  panellerinde çalışan  zeytinmyağı  tadım uzmanıdır.Köy tv zeytinin yolculuğu porogramlarının yapımcısıdır. porogramları cuma günleri saat 18 de yayınlanıp youtubedende zeytinin yolculuğu yazılarak izlenebilmektedir.bazı tv porogramlarına katılıp zeytincilik konusunda bilgi vermenin yanında çeşitli yerlerde tadım derslerinide ücretsiz olarak katılıp zeytinyağı tadım dersleri vermektedir.firması türkiye yarışmalarında kaliteli zeytinyağı ödüllerine sahip olup İtalya da domina ıood  de ve dünyanın en büyük yarışması olan mario solinas yarışmalrında kalite ödülü sahibidir.tarım ve gıda bakanlığımızın yapmış olduğu zeytin ve zeytinyağı çalıştaylarındada görev almaktadır.


Firmanın Misyonu:
Kendisi gibi zeytin üretimi yapan firmalara örnek olmak,
Firmanın Vizyonu:
Kendi üretmiş olduğu zeytin çeşitlerini en iyi şekilde değerlendirip paketleyip halkın beğenisine ve bayilik ağını kurmadan direk olarak tarladan tüketicinin sofrasına malı naturel bir şekilde sunmak,
Firmanın Değerleri:
Kendi üretmiş olduğu tarlalarda ki zeytin bahçelerini genişletip daha iyi ve kaliteli ürünleri sunmaktır.

Zeytin Çeşitleri olarak;
Ayvalık tipi yağlık zeytin
Akhisar tipi domat zeytin
Gemlik tipi zeytin
İzmir sofralık zeytin çeşitleri kendi zeytin bahçelerinde mevcut olup diğer çeşitler üzerinde de çalışmalar yapılmaktadır.

Firmanın tüm ürünleri kendi zeytin bahçelerinden üretilmektedir.Firmamızın ürünlerini mağazaların satış reyonlarında bulamazssınız firmanın hedefi aracı kullanmadan siparişle sınırlı ürettiği malı evlerin mutfağına taşıyıp,kullanıma sunmaktır.telefon siparişi ile çalışmaktadır.Direk olarak müşteri ile kontak kurulmakta olup fiyat politakasını aracı kullanmadığından ucuz olarak sunmaktır.Firmamızda çalışan ziraat mühendilsimiz nezdinde organik tarım gibi çalışılıp müşteriye en iyi kaliteli ürünü yetiştirip sunmaktır.Bölgemizde havadan uçakla ilaçlama yapıldığı için organik tarım sertifikası almak mümkün olmamaktadır.Siparişle alınan mallar tüketicinin evine kadar anlaşmalı kargo şirketleri ile ulaşmaktadır.kırılma veya dökülme gibi sebeblerden oluşacak ziyan firmamız tarafından taşıyıcı kargo şirketinden tahsil edildiği için müşteri böyle durumda mağdur edilmeyip beğenmediği sipariş verdiği malıda kargo ücreti firmamız tarfından karşılanıp geri iade almaktadır.Bizim için müşteri memnunıyeti ön planda yer almaktadır çünkü zeytinin tarlaya ekimininden ilaçlamadan,toplanma,imalat ve paketleme ve sizlerin tüketimine kadar firamamız sorumlu olup,türkiyede bu şekilde çalışan eşine çok az rastlanan butik işletmedir.Firmamız kendi ürettiği malı sattığından zaman zaman ürettiği seri mal bittiğinde bu malın serisinin bittiğini ve seneye verilecek üretim tarihine kadar bekleyin, diyecek kadar açık yürekli olup, dışardan mal alıp işlemediğinden tüccar zihniyeti ile çelışmayıp,kendi ürettiği alın teri mallarını güvenerek satmaktadır.onun için sologanımız DOĞADAN EVİNİZE GELLEN LEZZET ile birlikte DAMAĞINIZI ŞIMARTIN  olmuştur.
18/07/2024 Gün Ortalama:136  Bugün119 ziyaret var  Sitede 1 Kişi var  IP:100.26.176.111